top of page

צילום: דורית הופמן

אודות הלהקה

DSC_7323.jpg

להקת מחולה, הלהקה הייצוגית של עיריית רמת השרון, מונה כ-15 רקדנים בוגרים בגילאי 18-35, בעלי רקע מקצועי וטכני מהגבוהים בארץ. הלהקה מתהדרת ברפטואר של מחול עכשווי עם טכניקה של רקדנים מקצועיים, בשילוב נגיעות מחול פופולרי ופולקלוריסטי.  השילוב של טכניקת המחול העכשווי עם חומרים פופולריים ומוזיקות מוכרות הוא שמאפשר הנגשה מרתקת לקהל רחב ולא רק לחובבי ומביני מחול. 

רפרטואר הלהקה מגוון ולאורך שנות פעילותה צברה אוסף יצירות שהן נכס אמנותי ייחודי.

 

כוריאוגרף הבית של הלהקה - יניב הופמן - יצר את מרבית היצירות לאורך השנים מ-2004.

במקביל נרקדות יצירות של טובי היוצרים בתחומים שונים: שוקי הופמן (מייסדת מחולה), דורית הופמן (שותפה אמנותית), יעל הופמן, אלמוג דוד, נועה הופמן ועוד. 

במשך השנים הועלו עבודות של כוריאוגרפים בינלאומיים מוכרים: עידו תדמור, נעה ורטהים, רמי באר, יורם כרמי, ג'רום רובינס ובוב פוסי.

הלהקה ערוכה לתת תוכניות מלאות וכן להשתתף בהפקות יעודיות לפי צרכים ספציפיים של כל הפקה. ביניהם: טקסים, קליפים, מחוות, תוכניות מנויים ועוד.

בין הופעותיה של הלהקה, מתוכננים שיתופי פעולה עם עיריית רמת השרון במופעים עירוניים, ייצוג העיר רמת השרון ברחבי הארץ, ועוד אירועים ומופעים מיוחדים. הישארו מעודכנים.

צילום: אלעד דוד

יניב הופמן - כוראוגרף
ומנהל אמנותי

unnamed.jpg

יניב הופמן הוא רקדן, מורה למחול וכוריאוגרף ישראלי.

משמש ככוראוגרף הבית של "להקת מחולה" משנת 2005 ולצד זאת מנהל את בית ספר למחול של "מחולה" בתל אביב וברמת השרון, ביחד עם אשתו, דורית הופמן. 

בנוסף, משמש כמנהל המקצועי של הסמכות מדריכי מחול עכשווי וג'אז של המכללה האקדמית בוינגייט החל משנת 2005.

כרקדן קיבל הכשרתו אצל מיטב המורים והכוריאוגרפים בארץ ובחו"ל, וכן הוזמן ליצור עבודות בלהקות מחול, מגמות מחול, קורסים וכנסים, תוכניות טלוויזיה, פרסומות והפקות מסחריות, מופעים ממלכתיים ופסטיבלים. זכה בפרסים שונים וביניהם לאה פורת גור של משרד החינוך. 

בשנים האחרונות יזם והקים מספר פרוייקטים חברתיים במחול - "גם בנים רוקדים" שנכנס לסל תרבות ונותן מקום לבנים לבטא את עצמם במחול מבלי להתבייש בכך, והקים את הרכב "'WOMEN" שעוסק בהעצמה נשית וקורא טיגר על הטרדות מיניות.

 

בעל B.A בתקשורת וניהול, M.A ביישוב סכסוכים וגישור מאוניברסיטת תל אביב. ותעודת מגשר מוסמך.
בנם של שוקי הופמן ושלומי הופמן מייסדי בית הספר מחולה, נשוי לדורית שותפתו למפעל החיים, ואבא לאדר, גיא ודניאל. 

רקדני הלהקה

.

הילה חדד אוגלשיץ' -
מנהלת הלהקה

WhatsApp Image 2023-02-22 at 18.21_edited.jpg

בעלת תואר ראשון B.A בלימודי פסיכולוגיה וסוציולוגיה, עם התמחות במשאבי אנוש מהמכללה האקדמית ת"א יפו. 
כיום, מנהלת מטה והפקות של מחולה רמת השרון ותל אביב, ומנהלת להקת מחולה.

.

דורית הופמן -
מנהלת אמנותית שותפה

WhatsApp Image 2022-06-21 at 10.49.23.jpeg

דורית שותפה להקמה וניהול ביה"ס מחולה בת"א וברמה"ש.

כמו כן, משמשת כמייסדת מנהלת המסלול התחרותי של מחולה רמת השרון, מנהלת מקצועית את השתלמות האקרודאנס והמחול למורים בפועל ומשמשת כמורה מנחה בקורסי הסמכות מדריכי מחול עכשווי של המרכז האקדמי לוינסקי-וינגייט.

רקדנית לשעבר בלהקת "מיומנה".

רקדה כסולנית בלהקה הבוגרת של מחולה והופיעה על במות בארץ ובעולם.

בעלת תואר שני MA בניהול מערכות חינוך. בעלת תואר ראשון BA בתקשורת וניהול, התמחות בשיווק ופרסום. בוגרת תכנון אדריכלי ועיצוב פנים מטעם "דיפלומה" - האוניברסיטה הפתוחה. בוגרת בי"ס 6b לתפירה, בעלת תעודת מדריכי פילאטיס של וינגייט.
 

דורית משמשת כמנהלת אמנותית שותפה של להקת מחולה, לצד יניב הופמן.

רקדני הלהקה

bottom of page